Praktyki Letnie 2022 w Capgemini

Mamy dla Ciebie coś na start – Program Praktyk Letnich 2022 w Capgemini, podczas którego wspólnie potrenujemy i porządnie się rozgrzejemy!

Co dostaniesz od nas w ramach tej rozgrzewki?
  • Umowa zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opieka Buddiego
  • Szkolenia wprowadzające do świata Capgemini, ale także dodatkowe szkolenia dedykowane specjalnie dla Ciebie
  • Platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care)
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów (standard, zmiany popołudniowe, część etatu, praca zdalna)
  • Naszą legendarną atmosferę: brak dress code’u, świetne communities!
  • Praca w zespole specjalistów 30h/tyg: HR & Branding, Finance, IT albo Data Analytics – Ty wybierasz!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zdobądź pierwsze doświadczenie biznesowe, na bieżąco sprawdzaj nasze oferty i aplikuj! 📨